Jaką szafkę RTV wybrać do klasycznego salonu?

Komoda-pod-telewizor-120-cm-LINK-grafit-aranzacja-1

Urządzanie mieszkania lub domu sprawia wiele przyjemności domownikom. Jednak wybór odpowiednich mebli może przysporzyć nie lada problemu. W sklepach dostępne są przeróżne rozwiązania i bardzo trudno zdecydować się na jeden konkretny mebel. Szafka RTV na nóżkach, rodzaj kanapy i stolika kawowego – wszystkie elementy muszą do siebie pasować i ładnie się komponować.

Salon klasyczny i tradycyjny

W ostatnich latach nastąpiło duże zainteresowanie wszystkim, co ma związek z przeszłością i jednocześnie uważane jest za ekologiczne i przyjazne dla człowieka. Taki sam trend pojawiał się w aranżacjach wnętrz. Projektanci odchodzą od powtarzalnych rozwiązań i szukają nowych możliwości. Oryginalne szafki RTV na nogach zastępują coraz częściej masowo produkowane meblościanki. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się odnawianie starych mebli. Dzięki takim metamorfozom znaleziona na strychu szafka RTV na nóżkach ma szansę przeobrazić się w piękny i niepowtarzalny mebel, będący główną ozdobą salonu.

Nowoczesne szafki RTV w salonach modernistycznych

Odejście od masowej produkcji mebli najlepiej widać na przykładzie wystrojów wnętrz nowoczesnych i modernistycznych. Domownicy chcą, aby ich salony były niepowtarzalne i miały swój własny charakter. W tym celu skupiają się na doborze pojedynczych mebli, które mają dodawać pomieszczeniu wyjątkowości. Wolnostojące szafki RTV na nogach mają pełnić również funkcję dekoracyjną, a nie tylko praktyczną. Pojedyncze, oryginale meble będą najprawdopodobniej coraz częściej pojawiać się w aranżacjach mieszkań. Jest to przejawem koncentracji na detalach i alternatywą dla masowej produkcji.