Wyjątkowa poduszka chmurka

poduszka chmurka

Urządzając pokój dla dziecka nie można zapominać o odrobinie fantazji. Powinna być to przestrzeń z dodatkiem kolorów i uśmiechu. Niech wnętrze codziennie pobudza kreatywność malucha. Otaczając go bajkowymi wzorami, stworzymy dla niego mały, wielki świat, w którym będzie czuł się najlepiej. Taki efekt można osiągnąć za pomocą odpowiednio dobranych dodatków. Różnego rodzaju tekstylia to idealne akcesoria do stworzenia wymarzonego klimatu.

Przytul główkę do poduszki

poduszka chmurka

Nie trzeba od razu szukać wymyślnych i wyjątkowych rozwiązań. Wystarczy sięgnąć po standardowe oraz praktyczne elementy, ale takie, do których została dodana szczypta kreatywności. Świetnym tego przykładem jest poduszka chmurka. Jest to z pozoru zwykły dodatek, stanowiący podstawowy element wyposażenia, lecz jego niecodzienny kształty to zabawna forma wyrażenia dziecięcej fantazji. Poduszka chmurka może na tle niebieskich ścian będzie doskonałym uzupełnieniem scenerii. Pomysł na stworzenie przestworzy w pokoiku dziecka, będzie frajdą dla małych miłośników lotnictwa. Zakupując kilka takich poduszek w różnym kształcie, daje się im możliwość do wykorzystania wyobraźni, a do tego pokoik zyskuje stylowe dodatki.

Śpiąc pod chmurką

Aby uzupełnić całość, do każdego łóżka przyda się ciekawa pościel. Podążając tropem podniebnych przygód, można pokusić się o wzór nawiązujący do poduszek i tak na pościeli, mogą świecić jasno żółte słoneczka. Innym rozwiązaniem będzie powtórzenie motywu i uzupełnienie aranżacji o pościel w puszyste chmurki. A dla maluchów żądnych przygód, które w wyobraźni lubią poszybować daleko w górę, pościel ozdobiona małymi lub większymi samolotami, będzie jak spełnienie marzeń. Jak widać pokój dziecięcy nie potrzebuje wymyślnych dekoracji. Podstawowe elementy wyposażenie także mogą stanowić jego ozdobę.