Gdzie kupić nowoczesny plafon?

plafony

Gdzie kupić nowoczesny plafon? To pytanie zadaje sobie mnóstwo klientów, którzy aktualnie stoją przed wyborem oświetlenia do swoich wnętrz. Coraz więcej osób poszukuje bowiem oryginalnych, niestandardowych lamp, które stworzą w pomieszczeniu wyjątkowy klimat i podkreślą charakter i gust domowników. Co więc warto wybrać? Gdzie kupić takie nowoczesne, modne modele?

Sprawdzone sklepy meblowe

Większość sklepów meblowych posiada dział z oświetleniem, gdzie można natrafić na naprawdę gustowne, stylowe i nowoczesne lampy, które są w świetnych cenach. Wszelkie plafony, plafoniery dostępne w takich miejscach są wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Przeważnie w sklepach meblowych takie lampy kosztują od około 150 zł do nawet 300 zł.

Nowoczesny plafon z mniejszego sklepu z oświetleniem

Dużo osób pierwsze kroki kieruje do mniejszych sklepów z oświetleniem, gdzie można znaleźć oryginalne lampy od znanych producentów. Znajdujące się tam plafony i plafoniery są unikatowe, dlatego też przeważnie kupić tam można tylko po jednym modelu. W takich sklepach jednak lampy są dużo droższe niż w popularnych sieciówkach. Zazwyczaj ceny w takich miejscach wahają się od około 300 zł do nawet 1500 zł.

Plafon – Lampa od projektanta

Bardziej wymagający klienci mogą zamówić wyjątkową lampę stworzoną według ich wskazówek. Wówczas na specjalne zamówienie klienta projektowany jest konkretny plafon, który w takim przypadku idealnie dopasowany jest do aranżacji wnętrza. Za taki model trzeba jednak zapłacić od około 600 zł do nawet 3000 zł.