Praktyczna umywalka nablatowa z szafką


Pięknie oraz stylowo urządzona łazienka to marzenie wielu z nas. Podczas aranżacji tego pomieszczenia warto zatem zadbać o każdy istotny szczegół. W każdej nowocześnie urządzonej łazience niezwykle pięknie oraz oryginalnie prezentuje się umywalka nablatowa.

Umywalki nablatowe a montaż kranu

Dziś na rynku wybór umywalek nablatowych jest przeogromny. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą wieloma istotnymi parametrami. Niektóre z nich posiadają otwór na baterię, a inne z kolei nie.

Do każdej umywalki w której znajduje się otwór można z łatwością zamocować kran do blatu, a jego wylewkę skierować ponad umywalkę. W takich umywalkach można również przykręcić baterię do ściany, tuż nad zlewem. Z kolei trzecią opcją jest przymocowanie kranu do powierzchni zlewu. Wówczas to trzeba zamontować nieduży kran, w miejscu znajdującego się otworu w umywalce.

Praktyczne umywalki nablatowe z szafką

Dziś bardzo popularne są takie umywalki pod którymi można zamontować szafkę. W ten sposób można w praktyczny sposób wykorzystać przestrzeń pod zlewem.

W ofercie poszczególnych sklepów każdy klient ma do wyboru szafki o różnych kształtach i rozmiarach, które można idealnie skomponować z umywalką.

Umywalka nablatowa i szafka to doskonała opcja dla niedużych łazienek w których jest mało miejsca. W szafce można bowiem umieścić poszczególne akcesoria i kosmetyki codziennego użytku.