Domowe spa


Łazienka to miejsce, w którym relaksujemy się po pracy, odpoczywamy po trudach dnia. Mając pokój kąpielowy warto zadbać o stworzenie domowego spa, które będzie eleganckie i komfortowe. Jak zaaranżować nowoczesny pokój kąpielowy?

Jej wysokość wanna

W pokoju kąpielowym najważniejsza jest wanna. To nie podlega dyskusji. Warto wyeksponować ją i zrobić z niej centralny punkt łazienki.

Wanna asymetryczna stojąca na środku pokoju kąpielowego wygląda niezwykle elegancko. Łazienka nabiera nowoczesnego charakteru. Mając duży pokój kąpielowy warto zrobić delikatne, kilku schodkowe podwyższenie, na którym ulokujemy wannę.

Chcąc podkreślić nowoczesny charakter łazienki warto położyć na podłodze płytki wielkoformatowe Tubądzin. Duże kafle pozwolą na stworzenie jednolitej tafli podłogi. Używając kafli z połyskiem stworzymy wnętrze bardzo ekskluzywne.

Tak wyeksponowana wanna musi zostać zauważona.

Nowoczesny, glamour czy klasyczny

Pokój kąpielowy jest miejscem, które ma być przede wszystkim wygodne, ale również eleganckie. Dla miłośniczek stylu glamour ciekawą propozycją będzie aranżacja z dodatkiem czarnego koloru. Czerń wprowadzi elegancję do pomieszczenia.

Na podłodze warto użyć kontrastowych płytek wielkoformatowych Tubądzin w jasnym kolorze. Dodatki, takie jak ręczniki, dywanik czy mydelniczka powinny być czarne. Warto również pokusić się o wykonanie czarnej ściany, która podkreśli niesamowity charakter łazienki.

Nowoczesny pokój kąpielowy idealnie wygląda w szarościach. Płytki wielkoformatowe Tubądzin na podłodze wyglądają nowocześnie i elegancko. Ściana może pozostać biała, szara lub z elementami drewna, które wprowadzi przytulny nastrój do pokoju kąpielowego.

Do klasycznego pokoju kąpielowego warto użyć odcieni brązu. Kafelki imitujące drewniane podłogi wyglądają bardzo elegancko i stanowią ponadczasowe rozwiązanie. Drewno zawsze będzie modne i popularne.