Do jakich wnętrz będą pasowały komody nowoczesne?

komody nowoczesne

Komody to meble, które mają wielu zwolenników. Osoby te nie wyobrażają sobie aranżacji swojego mieszkania bez tych praktycznych i pojemnych mebli. Obecnie dużą popularnością cieszą się komody nowoczesne. W jakich aranżacjach sprawdzą się najlepiej?

Nowoczesne
Jak sama nazwa wskazuje, komody nowoczesne dobrze uzupełnią wnętrza w stylu nowoczesnym. Chrom, szkło i drewno współgrają w nim tworząc spójną całość, której nie znamy z mieszkania babci. Tym samym pomieszczenia te zachwycają nowymi koncepcjami na wykorzystanie przestrzeni. Takie projekty cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością i są często wybierane przez osoby urządzające swoje pierwsze mieszkania.

Industrialne
To projekty, w których króluje naturalne drewno, goła cegła i metal. Wśród nich dobrze odnajdują się też nowoczesne komody. Ich wzornictwo dobrze pasuje do przewodnich materiałów, a tym samym ociepla je. Sprawia, że wystrój staje się bardziej przystępny dla mieszkańców i użytkowników.

Minimalistyczne
Nowoczesne komody sprawdzą się w stylu minimalistycznym. Będą doskonałe wszędzie tam, gdzie liczy się aspekt praktyczny, a nie nadmierna ozdobność. Proste wzornictwo nie daje efektu przerostu nad treścią, ale zachwyca. Na komodzie można ustawić doniczki z kwiatami, by urozmaiciły przestrzeń. Szczególnie dobrze w tym stylu będą wyglądały komody w odcieniu bieli z połyskiem. Dbanie o ich czystość wymaga pracy, ale warto ją poświęcić. Dzięki niej komoda może stać się najpiękniejszą ozdobą minimalistycznego mieszkania.