Stół do jadalni

stoły rozkładane

Przestrzeń życiowa w domach czy mieszkaniach jest ograniczona. Nic więc dziwnego, że dbając o wystrój wnętrz dba się także o funkcjonalność i komfortowe warunki korzystania z mebli. Często obiady jadą się mijając domowników nie ma zatem potrzeby kupna ogromnego stołu do jadalni. Lepiej kupić rozwiązanie kompaktowe, acz z możliwością zwiększenia wymiarów.

Stoły rozkładane gdzie pasują?

Nawet osoby, które mają w domu dużą przestrzeń na salon i jadalnię decydują się na rozwiązanie które w razie potrzeby można rozłożyć. Dzieje się tak, dlatego że rodziny są coraz mniej licznie. Zazwyczaj nie mieszka się już w domach wielopokoleniowych. Standardowym wyposażeniem jadalni jest zatem stół na sześć osób. Stoły rozkładane do salonu i do jadalni mają tę przewagę, że w razie konieczności można je powiększyć tak, że posiłek swobodnie pożyje nawet podwojona liczba osób. Stoły rozkładane do jadalni nie różnią się wizualnie czy wielkością od tych, których nie można rozłożyć. Jedyną różnicą jest większy ciężar, ponieważ zawierają część poszerzającą blat.

Dostępne kolory i kształty stołów

Oferta stołów rozkładanych jest szeroka. Można spotkać je w dowolnym kolorze, lub zamówić okleinę w wybranym przez siebie. Także wykończenie nóg, kształt blatu są możliwe do zamówienia, tak by stoły rozkładane do salonu i jadalni pasowały do ogólnego wystroju pomieszczenia czy całego domu. Jest to rozwiązanie atrakcyjne pod względem wizualnym jak i bardzo praktyczne.